Scroll Top
USŁUGA POZYCJONOWANIA STRON/SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google to metoda e-marketingowa idealnie łącząca w sobie wysoka skuteczność oraz przystępne ceny. Dzięki niej mogą Państwo dotrzeć do wielu nowych odbiorców poprzez wyszukiwarkę, zwiększyć swoją rozpoznawalność i sprzedaż, prześcigając konkurencję.

Gdy strona internetowa jest dobrze pozycjonowana, jej adres widoczny jest na szczycie listy adresów dla konkretnych słów kluczowych – dzięki temu na stronę wchodzi więcej osób zainteresowanych ofertą. To powoduje, że pozycjonowanie to efektywna metoda promocji on-line dla każdej praktycznie strony internetowej.

W naszej agencji podchodzimy do każdego Klienta w sposób indywidualny i przedstawiamy ofertę pozycjonowania organicznego w atrakcyjnych cenach. Proponujemy rozliczenie za prowadzoną kampanię w dwóch formach, a mianowicie za efekt i ryczałtową, przy zachowaniu całkowitej transparentności naszych działań. Dla pełnej satysfakcji przez cały okres umowy zapewniamy Państwu opiekę najlepszych Specjalistów w dziedzinie SEO i prowadzimy optymalizację domen.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – kontaktuj się z nami!

    zadzwoń, porozmawiajmy