Audyt stron internetowych

Nie każda strona internetowa zbudowana jest prawidłowo, co może przekładać się na jej gorsze wyniki w pozycjonowaniu, dłuższy czas ładowania czy w efekcie mniejsze zainteresowanie potencjalnych Klientów. Jako że wysoka pozycja w wyszukiwarce ma bardzo duże znaczenie, przeprowadzenie audytu strony jest ważne wtedy, gdy planuje się rozpocząć proces pozycjonowania. Także warto skorzystać z audytu w sytuacji, gdy okazuje się, że na stronie internetowej widać znaczny spadek ruchu organicznego.

W naszej agencji wykonujemy kompleksowe audyty domeny pod przyszłe zadania. Uzyskany w wyniku audytu raport końcowy przedstawi czynniki, jakie potrzebne są w celu przeprowadzenia optymalizacji domeny i jej właściwego działania. Raport ten jest wobec tego pierwszym etapem przed rozpoczęciem realizacji zadań dla naszych Klientów.

Zajmujemy się również wdrażaniem w życie zaleceń z audytów stron internetowych. Zapewniamy optymalizację kodu i optymalizację treści strony, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia zysku jej właściciela.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – kontaktuj się z nami!

    zadzwoń, porozmawiajmy