Prowadzenie kampanii Google AdWords

Oferowana przez Google metoda promocji AdWords to korzystny cenowo sposób na przedstawienie Klientom reklamy dokładnie w tym momencie, gdy poszukują jej poprzez wyszukiwarkę Google lub w sieci reklamowej Google, czyli setkach tysięcy stron. Kampanie Google AdWords dzięki swojej elastyczności pozwalają na dotarcie do właściwych osób we właściwym czasie, zarówno lokalnie, jak i globalnie. Dodatkowo płatność odbywa się tylko za wyniki, a koszty kampanii można dopasować do dowolnego budżetu.

Dla naszych Klientów kompleksowo projektujemy i prowadzimy kampanie marketingowe z wykorzystaniem systemów Google. Przez cały okres trwania umowy zapewniamy opiekę i doradztwo, a także regularnie przesyłamy raporty naszych Specjalistów, dzięki którym mogą Państwo sprawdzać aktualne wyniki promocji.

Proponujemy aktywne kampanie z wykorzystaniem Linków Sponsorowanych, systemu Sieci Reklamowej Google, Google Merchant skierowanym do sklepów internetowych oraz Remarketingu – wykorzystywanego w celu powtórzenia przekazu reklamowego tym użytkownikom, którzy już odwiedzili daną stronę.

Kampanie Google Merchant umożliwiają przesyłanie informacji o poszczególnych produktach z Państwa sklepu internetowego bezpośrednio do wyszukiwarki Google. Dzięki temu po odpowiedniej konfiguracji, Państwa produkty pojawiają się jako wyniki wyszukiwania w reklamach produktowych w odpowiedzi do odpowiednich fraz kluczowych.

Kampanie linków sponsorowanych Google AdWords umożliwiają Państwu zamieszczenie reklamy bezpośrednio w wynikach wyszukiwarki Google po przypisanych frazach kluczowych. Jest to reklama tekstowa, prezentująca Państwa usługę lub produkt wraz z linkiem kierującym do odpowiedniej, wskazanej strony internetowej. Szeroki zakres możliwości personalizowania odbiorcy reklamy pozwala kierować ustalając m.in. typ witryny, typ odbiorcy, obszar, na którym przedstawiana jest reklama.

Sieć reklamowa to miliony witryn internetowych, w których mają Państwo możliwość wyświetlania reklamy swoich produktów lub usług. Na udostępnionych przez właścicieli wspomnianych witryn miejscach mogą pojawiać się Państwa banery reklamowe, które przykują uwagę potencjalnych klientów.

Najczęściej sieć reklamową Google proponujemy Państwu przy wykorzystaniu usługi remarketingu, czyli rozwiązania umożliwiającego dotarcie do potencjalnych klientów, którzy już wcześniej odwiedzili Państwa stronę internetową bądź sklep internetowy, jednak nie podjęli pożądanych działań. Kampania reklamy remarketingowej ma na celu przypomnienie i nakłonienie potencjalnego klienta do powrotu na Państwa stronę internetową.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – kontaktuj się z nami!

    zadzwoń, porozmawiajmy