Mechanika Maszyn

Firma „CRESPO” od początku swojego istnienia tj. od roku 2003 jest związana z przemysłem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Główną działalności firmy jest produkcja folii i opakowań polietylenowych metodą wytłaczania z rozdmuchem. Firma posiada obecnie kilka linii technologicznych do produkcji folii w postaci nawojów oraz automatyczną linię wytłaczarską współpracującą z robotem paletyzującym marki Fanuc do wytwarzania opakowań i kształtek rozdmuchowych takich jak butelki czy osłony mechanizmów   krzeseł biurowych.

Na przestrzeni lat firma „CRESPO” wprowadziła do swojej oferty także usługi związane z obróbką metali. Początkowo była to obróbka skrawaniem na potrzeby wykonywania form rozdmuchowych na własne potrzeby. Kolejnym krokiem było oferowanie tych usług do firm zewnętrznych.

Obecnie firma koncentruje się na kompleksowym projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów, w firmach zewnętrznych, takich jak projekty nowych wzorów opakowań, wykonywanie form rozdmuchowych oraz budowa maszyn i urządzeń peryferyjnych niezbędnych do prowadzenia procesów technologicznych związanych w wytłaczaniem tworzyw sztucznych. Należą do nich m.in. chwytaki do paletyzacji, wykrawarki do butelek, testery szczelności, podajniki i taśmociągi, urządzenia paletyzujące i podające.

zadzwoń, porozmawiajmy